Hotel Zlatá Stoupa

Ubytování Kutná hora

Hotel Zlatá Stoupa patří k nejvyhledávanějším hotelům v Kutné Hoře.  Díky své poloze z těsné blízkosti historického centra Kutné Hory je hotel skvělým výchozím bodem pro objevování UNESCO památek. Každé ráno si u nás můžete úžít bohaté bufetové snídaně, které Vám připraví náš vždy usměvavý personál. 

POZOR: Provoz hotelové restaurace je v současné době omezen. Pro bližší informace kontaktujte hotelovou recepci.

Pokoje

Stylově vybavené pokoje disponují vlastní koupelnou s toaletou. Každý pokoj má satelitní TV, internetové Wi-Fi připojení, minibar a trezor. Samozřejmostí je hotelová kosmetika a ručníky zdarma.

  • 2x jednolůžkový pokoj
  • 27x dvoulůžkový pokoj
  • 7x třilůžkový pokoj
  • 1x čtyřlůžkový pokoj
  • 2x apartmán

 

Check-in: od 14:00 / Check-out: do 11:00

Parkování je zpoplatněno: 150 Kč/ pobyt

Lokalita

Kutná hora

Historické centrum Městské památkové rezervace spolu s kostelem sv. Barbory a kostelem Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci je od roku 1995 zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO. V minulosti byla Kutná hora známá hlavně díky těžbě stříbra. Právě proto šlo o jedno z nejvýznamnějších českých královských měst. V Kunté Hoře se každoročně konají různé festivaly jako Královské stříbření Kutné Hory, recitační soutěž Ortenova Kutná Hora, Mezinárodní bienále interpretační kytarové soutěže nebo folkový Festival Kocábka. Každé Velikonoce probíhá v Sedlci pouť.