Hotel Zlatá Stoupa

Hotel Zlatá Stoupa se nachází nedaleko historického centra Kutné Hory.

Pár minut chůze od centra města stříbra a katedrál, města Kutné Hory, se nachází čtyřhvězdičkový hotel Zlatá Stoupa, který funguje již od roku 1998 a nabízí 28 pokojů v hlavní budově a 12 pokojů ve vedlejší budově. Pokoje jsou prostorné a nabízejí veškerý komfort vlastní koupelny, TV se satelitním příjmem, bezplatné internetové připojení (WIFI), minibar a trezor. Většina je také vybavena klimatizací. Nepřetržitý provoz recepce zajistí okamžité vyřešení jakéhokoliv Vašeho dotazu či problému. Hotel nabízí nepřetržitě hlídané parkoviště a dále je hostům k dispozici hotelová restaurace, ve které probíhají bohaté snídaně formou bufetu. Ve večerních hodinách se můžete těšit na Plzeňský Prazdroj a výběr ze stálého menu.

V Kutné Hoře každého ohromí atmosféra dávné minulosti, ať už při prohlídce legendární Kostnice v Sedlci, návštěvě světoznámé katedrály sv. Panny Barbory, nebo při sestupu do autentického středověkého stříbrného dolu v Muzeu stříbra. Kulturně zaměřené jedince jistě potěší akce, jako například Operní týden pořádaný v rámci mezinárodního hudebního festivalu, či kutnohorské stříbření, kdy středověká atmosféra prostupuje doslova celým městem a jeho návštěvníky.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat a vytvořit si rezervaci, jelikož hotel patří k těm nejnavštěvovanějším v Kutné Hoře a jeho kapacita je omezena. Náš milý personál udělá vše proto, aby Vám vyšel vstříc při Vašich požadavcích.